Başkan Yakut: Çıkmadık candan ümit kesilmez!

Sezon başında mali disiplin adına düşük bütçeler ile gurubumuzun en az bütçeli ve mütevazi takımı kuruldu. Bu kadronun kurulmasında Sportif Direktörümüz Recep Can’ın emekleri yadsınamaz. Büyük özveri ile hiç bir maddi beklentisi olmadan gecesini gündüzüne katarak çalıştı.

Sezonun ikinci yarısında talihsiz sakatlıklar ve kart cezaları nedeniyle bir çok maçta tam kadro sahaya çıkamadık. İç saha maçlarımızda tribünlerimiz ne yazık ki hep boş kaldı. Üstüne bir de art niyetli hakemler eklenince çok zorlu süreçlerden geçtik. 4 maçımızda resmen puanlarımız çalındı. (Darıca-Karaman-Velimeşe-Bulvar) Murat Parlak hocamız ile tesislerimiz de mükemmel bir aile ortamı, çalışma ortamı ve maç ortamı oluştu. Yönetimimiz ve hocamız ile hedeflerimize adım adım koşacağız. Çarşamba günü çok zorlu geçeceğini bildiğimiz Bayrampaşa maçında takımımız maçı kazanmak için tüm gücüyle mücadele etti. Direkten döndük, penaltımız verilmedi, net gol pozisyonlarından yararlanamadık. Top yuvarlak olmayınca olmuyor.

Önümüzde zorlu geçecek 6 maç daha var. Play-off yarışından çoğu kişiye göre koptuk gözüyle bakılıyor. Ama sezonun son düdüğüne kadar bu mücadelemizi sürdüreceğiz. Kalan maçlarımızı kazanıp rakibimiz Ayvalıkgücü Belediyespor’un kaybetmesini bekleyeceğiz. Takımımıza ve Murat hocamıza tüm kalbimizle inanıyor, güveniyoruz. Ve sonuna kadar da arkasında duracağız. Burada en önemli teşekkürü ise Belediye Başkanımız Sayın Ercan Çimen hak ediyor. Kapanmanın arifesinde olan şehrimizin en büyük marka değeri Gümüşhanespor’a sahip çıktı. Ercan Başkanın kurduğu ve profesyonel lige çıkardığı ve çocuğu gibi baktığı takımımızın hep yanında oldu. Yalnız bırakıldı ama bu kulübü yaşatmak için arkamızda büyük bir güç oldu ve olmaya da devam ediyor. Sağ olsun var olsun. Bir teşekkürü de Kulübümüz şirketinin yönetim kurulu başkanı kıymetli kardeşim Eyüphan Özyurt’a. Sağ olsun var olsun.

Yönetimimiz, teknik heyetimiz, futbolcularımız, taraftarımız ve kulüp çalışanlarımız ile birlikte tek yürek olduk. Play-off için çıkmadık candan unut kesilmez diyoruz ve son düdüğe kadar savaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap