Başkan Yakut: Belediye Başkanımız Ercan Çimen’e Teşekkür Ederiz

Gümüşhanespor Kulübü olarak, şehrimizin en büyük marka değeri olan Gümüşhanesporumuza ve gençlerimize verdiği destekten dolayı Sayın Belediye Başkanı Ercan Çimen’e en içten teşekkürlerimizi sunarız. Sayın Çimen’in kulübümüze olan büyük destekleri, Gümüşhanespor’un başarısını ve şehrimizin sporunun gelişimini desteklemeye yönelik kararlılığını yansıtmaktadır.

Gümüşhanespor Kulübü başkanı olarak, Sayın Ercan Çimen’in şehrimizin takımı Gümüşhanespor’un ayakta kalması ve yaşaması için mücadelesinde şahitiz ve gelişimine olan katkılarına minnettarız. Gümüşhanesporumuzun zorlu süreçlerden geçerken ve büyük borçlarla mücadele ederken başkanımızın her an yanımızda olması ve bu mücadelede bizlere gerek maddi gerek manevi yol gösterici olması işlerimizi daha da kolaylaştırmıştır.
Kendisi, sporun birleştirici gücünü ve toplumumuzun gençlerine sağladığı olumlu etkileri göz önünde bulundurarak hareket etmiş ve Gümüşhanespor’un yanında durmuştur.

Sayın Belediye Başkanımız Ercan Çimen’e, Gümüşhanespor Kulübü olarak destekleri için teşekkür eder, spora ve gençlerimize verdiği önemi takdirle karşılıyoruz. Kendisinin desteğiyle, Gümüşhanespor olarak daha büyük başarılara imza atacağımıza inancımız tamdır.

Saygılarımla,

Ertürk YAKUT
Gümüşhanespor Kulübü Başkanı

Yorum Yap