Murat Parlak: Gümüşhanespor ruhu her zorluğun üstesinden gelecektir

Son üç maçını kaybetmeyen play-off rakiplerimizden; Kuşadasıspor ve Ayvalıkgücü Belediyespor ile berabere kalan Kırıkkale gibi bir şehir takımına beş gol atarak ve attığından çok daha fazlasını kaçırarak yenmek takımımız adına mutluluk verici.

İlk golü attığımız bütün maçları kazanan takımım için golü erken bulmamız, oyunu erken koparmamızda etkili oldu. Maç boyunca yüksek tempoda pas oyunu oynayıp birçok gol pozisyonuna girdik.

Böyle farklı bir galibiyete camia olarak ihtiyacımız vardı. Bu galibiyet önümüzdeki hafta oynayacağımız Kuşadasıspor maçı öncesi hem bize hem de bizi destekleyen taraftarlarımıza moral oldu. Kuşadasıspor maçına da diğer maçlarda olduğu gibi kazanmak için gideceğiz. Kazanıp yolumuza çok daha kararlı bir şekilde devam etmek istiyoruz.

Sezonun ikinci yarısında her şeyin farklı olacağının sözünü vermiştik. İkinci yarının başında play-off ile aramızda olan on puanlık fark bu galibiyet ile birlikte 1 puana düştü.

Bıkmadan usanmadan çalışmaya, oyunu ve oyuncuları geliştirmeye devam edeceğiz. Oyuna odaklanıp, oynadığı oyundan keyif alan, izleyenlere seyir zevki veren, futbolun doğrularını yapan oyuncularımla gurur duyuyorum. Yolumuz zorlu, dikenli olsa da sahip olduğumuz oyun anlayışımız, takım birlikteliğimiz ve Gümüşhanespor ruhu her zorluğun üstesinden gelecektir.

Yorum Yap