İKİNCİ YARI HER ŞEY FARKLI OLACAK…

Çok iyi bir devre arası kamp dönemi geçirdik. İlk maçımız olan 23 Elâzığ FK maçını oynadık. İlk maçların her zaman zor olacağını bilerek maça o ciddiyette hazırlandık.

Son oynadığı 5 maçın 3 ünü kazanan, yalnızca 1 yenilgi alan bir takımı deplasmanda pozisyon vermeden, 4-5 tane net pozisyona girerek yenmeyi başarmak takımımız adına sevindiriciydi.

Maçın içinde zaman zaman istemediğimiz durumlarla karşılaşsak ta maçın her anını kazanmak üzerine oynadık ve tüm değişiklikleri maçı kazanmak için yaptık. Maçın son 20 dakikasında sakatlanan sol bekimiz yerine ikinci forveti oyuna aldık ve bu dakikadan sonra kendi asıl mevkisi olmayan, sol bekte görev yapan ve maçın kazanılmasında diğer oyuncularım gibi büyük pay sahibi olan Gümüşhane altyapısından yetişen, takımımızın en genç oyuncularından Osman Can Kömürcü ’nün ortaya koyduğu performans son derece değerliydi.

Genç oyuncuların bu kadar kıymetli olduğu bir futbol ikliminde Gümüşhane ruhunu taşıyan, bu toprağın çocuklarının ortaya koyduğu performansı çok değerli buluyor ve başta Osman olmak üzere tüm oyuncularımı kutluyorum.

Göreve geldiğimde herkesin küme düşer dediği, havuzun dibinde boğulmakta olan bir yüzücü gibiydik. Şu anda yalnızca suyun üstüne çıkıp nefes aldık. Ligin ikinci yarısında yüzebildiğimiz kadar hızlı yüzüp rakiplerimizle olan farkı kapatmaya çalışacağız.

Bu hedefe ulaşmak için; inanmışlığımız, hırsımız ve çalışkanlığımız var. Birlikte oynadığımız oyun aklımız ve oyun kalitemiz var. Saha içerisinde ve saha dışında birlikte hareket eden bir oyuncu grubumla Gümüşhanespor ruhunu sahaya yansıttığımız zaman kapanmayacak hiçbir fark yoktur.

Yorum Yap